24 May 2024

Uzaktan Eğitimlerimiz

DEĞERLİ VELİMİZ,  SEVGİLİ öĞRENCİMİZ

 

Dünyayı etkisi altına alan ve evrensel tedbirler almaya zorlayan sağlık sorunu ile ilgili  Bakanlığımı Emri ile  eğitimi durdurma kararı uygulanmaktadır. Biz de kurum olarak bu kararlara uymaktayız. Bu tehdit ortaya çıktığı ilk andan itibaren, devletimiz bile tedbirleri henüz açıklamadan en bilimsel yöntemlerle binalarımızı dezenfekte ettik. . Bu eğitim yılı için verdiğimiz sözlerin zaten %90 lık kısmı yüzyüze tamamlanmış bulunmakta dır. Yine de Eğitim kadromuz ve koordinatörlerimiz ile gerekli değerlendirmeleri yapıp olası  4 hafta veya daha uzun tatil durumuna göre tüm yıllık planlarımızı güncelledik. Bu bağlamda Kurumumuz öğrencilerine özel profesyonel kullanıcı hesapları ile güvenli şartlarda Online Canlı Derslerimize başladık. İletişim uygulamaları üzerinden canlı görüntülü mentor görüşmelerine başladık. Çeşitli uygulamalar ile soru çözüm gurupları oluşturduk ve çocuklarımızın hiçbir sorusu karşılıksız kalmayacak şekilde uygulamaktayız. Çeşitli eğitim kurumları ile çözüm anlaşmaları imzalayarak  bir çok külfete girerek ders videolarından Aşağıda linki vardır) ve online deneme sınavlarından faydalanmaları sağlandı. Genel Merkezimizin çalışmaları ile ayrıca Doğru Cevap TV adı altında iki adet kanal açıldı. Bu kanallardan da her gün canlı dersler yapılmakta ve bu dersler sonrasında da izlenebilmektedir. Bu kanallarımızın linkleri ve ders programları da aşağıda belirtilmiştir.  Tüm telafileriniz Dünyanın sağlık şartları izin verdiği ölçüde yüz yüze ayrıca yapılacaktır lakin bu ayın başından itibaren öğrencilerimize yüz yüze aldıklarından çok daha fazla hizmeti fedakar çalışanlarımız sayesinde online olarak sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Tüm bunlar da böyle bir dönemde kurs hizmetini bizim gibi kurumsal ve profesyonel bir kurumla birlikte takip ettiğiniz sürece ne kadar büyük fark yaratabileceğinizin en büyük göstergesidir.

Bu olumsuz süreç emin olunuz ki toplumun her kesimine belirli miktarlarda zarar vermektedir. Bizim açımızdan ele alacak olursak önceki duyurumuzda da belirttiğimiz gibi sizlerle tüm anlaşmalarımız toplam ders sayısına ve hafta esasına dayanmaktadır. Sınav hazırlık ve okul takviye sürecinde anlaştığımız miktarda kurs mutlaka fazlası ile tamamlanmış olacaktır. Hatta sınavların ertelenmesi sebebi ile planladığımızdan daha fazla bir kursu sizlerden ek ücret talep etmeden sunmaktayız.  Bu noktada da sizlerden beklentimiz, mümkün ölçüde ödemelerinizi aksatmamanız, her şart altında özveri ile evlatlarımıza destek olmaya çabalayan kurumumuz ve çalışanlarımız açısında bu elzem bir durumdur.  Evden çıkmayı tercih etmeyen velilerimiz, ödemelerini aşağıdaki hesap numaralarımıza yönlendirebilirse seviniriz.

Hesap Numarası Bilgileri:

Alıcı Adı : Karşıyaka Murat Özel Eğitim Hiz Ltd Şti

Alıcı Hesap Numarası : TR56 0004 6001 1088 8000 119926

AÇIKLAMA KISMINA ÖĞRENCİMİZİN AD-SOYAD INI YAZINIZ.

 

 

Video Dersler İçin Tıklayınız

 

Doğru Cevap TV 1. Kanal İçin Tıklayın

 

Doğru Cevap TV 2. Kanal İçin Tıklayın

 

İNSTAGRAM İÇİN TIKLAYINIZ!