28 Mar 2024

DC – TUÇEP

        !!Doğru Cevap Test Uygulama Çözme Eğitimi Programı!!

DC-TUÇEP uygulamamız 8 hafta sürecek mevcut devam eden hazır programlarımız dışında bambaşka bir eğitim programıdır. DC- TUÇEP gerçekleşirken aynı zamanda ücretsiz birebir soru çözümlerimiz, EkstraKurs Programlarımız aynen, hatta  son  8 haftalık periyotta artarak ve yoğunlaşarak ücretsiz olarak devam edecektir.

İlklerin öncüsü olan Karşıyaka Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak yine öğrencilerimizin ve İzmir’deki tüm öğrencilerin başarısına başarı katacak ve başarma noktasında umudu zedelenen öğrencilere umut olacak, başarıya bir adım daha yaklaştıracak bir program düzenleyerek sizlerin hizmetine sunmuştur.

DC- TUÇEP uygulamasında 8 haftalık program dahilinde haftada 10 saat ders yapılacak, bu dersler tamamen test uygulaması ve sözkonusu testin, alanında uzman öğretmenler tarafından bizzat çözülmesi şeklinde olacaktır. Dolayısı ile soru üzerinde uygulama yaparak daha hızlı daha pratik bir adım atan öğrencimiz 8 hafta kadar kısa bir süreçte sınava hazırlık anlamında büyük bir yol alacaktır.

DC- TUÇEP programımızın amacı herhangi bir şekilde hazırlık sürecine başlayamayan veya hazırlıklarını yetersiz bulan dışarıdaki öğrencilerin hazırlıklarına hızlı bir  çözüm ve katkı sunmak bunun yanı sıra, kendi öğrencilerimizden de hazırlık sürecini tüm derslerimize,  tüm ücretsiz uygulamalarımıza rağmen elinde olmayan sebeplerle bir şekilde sekteye uğratan, kendini sürecin dışında hisseden öğrencilerimize yeni bir fırsat yeni ve hızlı bir başlangıç sunabilme niteliğindedir. Bu program için elbette ki kendi öğrencilerimize, dışarıdan gelen öğrencilere nazaran farklı ekonomik kolaylıklar sunulacaktır.

KAYIT VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…