25 Mar 2023

EKSTRA KURS PROGRAMI

Sevgili Öğrencimiz,

İkinci 10 haftalık BireBir Soru Çözümü ve EkstraKurs Programınızı yayınlanmıştır. 

Size uygun gün ve saatteki EkstraKurs konu anlatımları ve soru çözümlerini seçip katılmanız yeterlidir. EkstraKurs ve soru çözümleri; programda belirtilen saatte ve derslikte gerçekleşecektir. Herhangi bir saatte yoğunluk olması durumunda o gün ve saatte daha tenha olan grubu seçerek, yoğun bulduğunuz derse de başka bir gün ve saatte katılmayı seçebilirsiniz. İlk haftalarda oluşabilecek yoğunluğu önlemek amacıyla bu şekilde davranmanız yerinde olacaktır. Bu seçimler konusunda Rehberlik Servisine veya Mentorlerinize de danışabilirsiniz. İlk haftalık bu link hem veli hem öğrencilere SMS ile gönderilmiştir.

Öğretim yılı sonuna kadar her hafta pazartesi günü saat 20:00’de bu sayfadan programı kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu program tamamen sabit değildir, öğrenci ihtiyaç ve taleplerine göre kısmen veya tamamen değiştiği haftalar olmaktadır, lütfen dikkat ediniz.

Programda yer alan “Matematiksizsiniz (Sıfır Matematik)” dersinde konular en temel ve basit düzeyde anlatılmaktadır.

Her sınıf düzeyinde hangi hafta hangi derste hangi konuların anlatılacağı aşağıdaki tablonun devamında belirtilmiştir. Lütfen tabloyu ve konuları dikkatlice inceleyiniz.

Unutmayın; Doğru Cevap, İyi Gelecek 😉

OKUL SINAVLARINA HAZIRLIK HAFTASI

21.03.2023

 

12. Sınıf & Mezun EkstraKurs Konuları için tıklayınız

11. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız

10. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız

9. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız