14 Nis 2024

EKSTRA KURS PROGRAMI

Sevgili Öğrencimiz,

EkstraKurs, Birebir Soru Çözümleri ve ZTS; programda belirtilen saatte ve derslikte gerçekleşecektir.

Herhangi bir saatte yoğunluk olması durumunda o gün ve saatte daha tenha olan grubu seçerek, yoğun bulduğunuz derse de başka bir gün ve saatte katılmayı seçebilirsiniz. İlk haftalarda oluşabilecek yoğunluğu önlemek amacıyla bu şekilde davranmanız yerinde olacaktır. Bu seçimler konusunda Rehberlik Servisine veya Yönetim Personeline de danışabilirsiniz.

Size uygun gün ve saatteki EkstraKurs konu anlatımlarını ve birebir soru çözümlerini seçip katılmanız yeterlidir.

Zorunlu Test Saatine (ZTS) tüm öğrencilerin katılımı zorunludur. Seçmiş olduğunuz ders ve derslikte ZTS bitene kadar kalmanız gerekmektedir.

İlk haftalık bu link hem veli hem öğrencilere SMS ile gönderilmiştir. Öğretim yılı sonuna kadar her hafta pazartesi günü saat 20:00’de bu sayfadan programı kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu program tamamen sabit değildir, öğrenci ihtiyaç ve taleplerine göre kısmen veya tamamen değiştiği haftalar olmaktadır, lütfen dikkat ediniz.

Programda yer alan “Matematiksizsiniz (Sıfır Matematik)” dersinde konular en temel ve basit düzeyde anlatılmaktadır.

Programda yer alan “ULTRA MATEMATİK” dersinde konular ÜST DÜZEY anlatılmaktadır.

 

Yeni 10 haftalık eksrtakurs programında “MATEMATİK” yazan derslerde “AYT”, “MATEMATİKSİZSİNİZ” programında ise “TYT” konuları anlatılacaktır. lütfen girmek istediğiniz dersler için her hafta hangi konunun anlatıldığına bakarak derslere katılım sağlayınız.

 

DİKKAT: Her sınıf düzeyinde hangi hafta hangi derste hangi konuların anlatılacağı aşağıdaki tablonun devamında belirtilmiştir. Lütfen tabloyu ve konuları dikkatlice inceleyiniz.

 

Unutmayın; Doğru Cevap, İyi Gelecek 😉

                                             EKSTRAKURS 10. HAFTA

01.04.2024

 

12. Sınıf & Mezun EkstraKurs Konuları için tıklayınız

11. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız

10. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız

9. Sınıf EkstraKurs Konuları için tıklayınız